5 nejčastějších otázek

 

Hezký den.

Dostalo se k nám opakovaně několik podobných dotazů na užívání a funkce Ganodermy.

Takže jsem pro Vás vypracoval odpovědi na pět nejčastějších otázek.

Tady jsou :)

1. Má užívání Ganodermy nějaké vedlejší účinky?

Ve známé knize léčiv „Shen Long Ben Tsao“ byly už před 2000 lety zapsané všechny známé byliny. Čínští léčitelé zařadili Ganodermu jako nejcennější na první místo.

Jedním z důvodů bylo právě to, že nevykazuje žádné vedlejší účinky – a proto se může užívat pravidelně, dlouhou dobu a bez vytvoření návykovosti.

Nicméně Ganoterapeutka Jane Yau nedoporučuje užívání RG (DXN spór z Ganodermy) seniorům. RG funguje jako „scanner“ a to může u seniorů vyvolat silné detoxikační účinky. Mají často spoustu skrytých chorobných ložisek, které se mohou projevit všechny najednou a starší lidé se pak nemusejí cítit dobře. Proto se u seniorů doporučuje nasadit RG až po zhruba třech měsících užívání GL nebo kávy a čaje.

RG se také nedoporučuje u vážnějších diagnóz hned na začátku ozdravné kůry – až později, kdy se posílí imunita těla a kdy se posílí činnost vylučovacích orgánů (játra, ledviny …).

Dále se RG nedoporučuje hodně oslabeným lidem. Také se nedoporučuje v začátku užívání u diagnózy rakoviny. Organismus musí mít na detoxikaci dostatek sil.

Ve všech těchto případech se doporučuje užívat hlavně GL (DXN 18denní podhoubí Ganodermy) anebo čaj a kávu DXN.

 

2. V čem je Ganoderma jiná než ostatní doplňky stravy?

Ano, dnes existuje spousta „zázračných“ produktů a doplňků stravy. V čem je tedy Ganoderma unikátní? Pokusím se Vám to vysvětlit na jednoduchém příkladu.

Každý člověk se narodí s přirozenou obranou svého těla. Se systémem, který chrání jeho zdraví. Tento systém je ale potřeba udržovat. Podobně jako když si koupíte nové auto. Pokud se o něj nebudete starat, provádět pravidelnou údržbu a včas měnit jednotlivé součástky, začne Vás Vaše milované auto zlobit. A přesně tak vznikají i zdravotní problémy v lidském těle.

Ganoderma funguje jako Váš specializovaný servis. Opravuje přímo poškozené buňky ve Vašem těle, tak jako jednotlivé součástky v autě. Obnovuje od základu Váš imunitní systém a pomáhá jej dostat zpět do správné rovnováhy.

Ganoderma nesměřuje své blahodárné účinky pouze na konkrétní onemocnění, ale pomáhá regulovat práci celého organismu přímo na buněčné úrovni.

3. Jaké reakce mohu očekávat od svého těla, když začnu užívat Ganodermu?

Jakmile začnete užívat Ganodermu, měli byste vědět, že ve Vašem těle nastanou určité změny.

 

5 etap užívání Ganodermy:

1. SKENOVÁNÍ TĚLA (1-30dnů) – Ganoderma hledá chorobná ložiska.

2. DETOXIKACE (1-30 týdnů) – Ganoderma začíná odstraňovat nahromaděné toxiny. Detoxikuje Vaši krev, střeva, lymfu (můžete to na sobě pocítit).

3. REGULACE TĚLESNÝCH SYSTÉMŮ (1-12 měsíců) – probíhá jejich harmonizace.

4. VÝSTAVBA IMUNITY (6 – 26 měsíců) – oprava poškozených buněk, tkání a orgánů.

5. OMLAZOVÁNÍ ORGANISMU na buněčné úrovni (1 – 3roky) – vyčištěním, vyživením a harmonizací funkcí buněk.

 

Tomuto procesu se také říká Ganoterapie. Díky mimořádným vlastnostem Ganodermy si uděláte generální přestavbu svého imunitního systému.

4. Jak dlouho se doporučuje užívání?

Osobní hygienu vykonáváme každý den. A proto i vnitřní očistu těla bychom měli vykonávat denně, protože každý den na nás útočí škodlivé vlivy okolního prostředí moderní doby.

Však to znáte: chemie v potravinách, cigaretový kouř, znečištěný vzduch, který dýcháme, nekvalitní strava a málo pohybu. Proto je nejlepší užívat Ganodermu denně a natrvalo. Vybalancujte tak misky vah do rovnováhy a Vaše tělo Vám za to jistě poděkuje.

 

5. Může Ganoderma pomoci pacientům s rakovinou?

Nejznámější specialista v této oblasti – Dr. Fukumi Morishige – zkoumá v dlouhodobých studiích už 30 let účinek Ganodermy na pacienty s rakovinným onemocněním.

Na základě těchto výzkumů byla Ganoderma v Japonsku vládou oficiálně uznaná jako léčebný prostředek. I když v jednotlivých případech šlo o úplné vyléčení zhoubných rakovinných onemocnění, nesmíme Ganodermu považovat za zázračný prostředek proti rakovině.

 

Vliv Ganodermy na organismus napadnutý rakovinou:

– působí proti nádorům a stimuluje imunitní systém
– posiluje tělu vlastní obranné mechanismy
– má příznivý vliv na zdraví prostaty
– zmenšuje nebezpečí nákaz
– zmenšuje vedlejší účinky chemoterapie a ozařování jako únavu, ztrátu chuti k jídlu a vypadávání vlasů
– zmírňuje bolest
– podporuje regeneraci, zlepšuje fyzický stav
– zmenšuje nebezpečí tvorby metastáz
– zvyšuje kvalitu života
– působí jako prevence před dalším onemocněním rakovinou

Polysacharidy v GL zvyšují buněčnou aktivitu imunitního systému, který chrání tělo především před bakteriemi a viry. Aktivují buňky T, tzv. mikrofágy – „žravé buňky“, jejichž úlohou je zničit rakovinné buňky.

 

Zdroje: Yukio Naoi, potravinářský vědeckovýzkumný ústav university v Kjótu. Studie Dr. Hiroshi Kawai-e z university v Kinki. Ve vícero zemích renomovaní lékařští odborníci klinicky testovali Ganodermu s použitím nejmodernějších vědeckých zařízení, např. prof. Ta-cheng, člen lékařského kolegia tchajwanské národní univerzity, profesoři Cheng Hui-hua a Tung Uic-hi z vysoké školy lékařských věd v Taipei.

 

Upozornění: Nejsem lékař a  jakékoliv informace v článku neberte jako náhradu za lékařská doporučení! Ganoderma není v EU uznána jako léčivo. Obecně se jedná o tzv. funkční potravinu.

Věřím, že všechny otázky byly srozumitelně vysvětleny a mě nezbývá nic jiného než Vám popřát pěkný den:)

 

Moment!

Málem bych zapomněl.

Určitě se zeptejte některého z našich členů, jak

 

získat slevy a skvělý bonus za první nákup v hodnotě

3.000 až 21.000 Kč

promodspa_cz_big

Pro více informací nás můžete také kontaktovat přímo zde.

Líbil se vám článek? Klikněte prosím na „To se mi líbí“ dole pod textem a můžete také sdílet na Facebooku. Děkujeme! :)

 

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole