Černá DXN káva s Ganodermou dává zelenou Vašemu zdraví

coffee girl-690614_1280

Krásný den všem vášnivým „kafařům.“

Pokud také patříte k lidem, kteří by se ráno raději postavili před popravčí četu, než aby se museli vzdát své ranní kávy, pak Vás jistě nadchne tato zpráva:

„Černá DXN káva s Ganodermou podporuje Vaše zdraví.“

 

Spousta lidí na celém světě považuje kávu za nutnost. Možná je to kvůli dávce energie z kofeinu nebo kvůli bohaté a výrazné chuti či jedinečnému aroma. Kdo ví?

Ale ať už se pije káva z jakéhokoliv důvodu, existují miliony lidí, kteří se neobejdou bez svého denního šálku kávy.

Pokud patříte k těm, kteří by těžce nesli, kdyby se museli kvůli zdravotním potížím vzdát svého šálku kávy, čtěte dál.

Je káva nezdravá?

Podle nejnovějších výzkumů – a v této oblasti bylo provedena výzkumů celá řada – káva není nezdravá, pokud se konzumuje s mírou a dokonce i při konzumaci „lehce nad mírou.“

Je prokázáno, že lidé, kteří pijí denně alespoň 3 šálky kávy, mají o 35 % nižší pravděpodobnost onemocnění cukrovkou typu 2.

Dále existují vědecké důkazy, že lidé pijící kávu, dostávají do těla antioxidanty, které podporují jejich imunitu a snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění a některých typů rakoviny.

Jedním ze zajímavých zjištění je ale to, že bezkofeinová káva s větší pravděpodobností zvyšuje hladinu cholesterolu než běžná káva.

Pití kávy je užitečné také proto, že většina lidí má v dnešní době málo pohybu. Jejich krev se tak špatně okysličuje a to není dobré pro mozek. Můžete mít dokonce problémy s koncentrací nebo zapomínáním.

Káva s Ganodermou

Z toho plyne, že pokud zkombinujeme pozitivní účinky kvalitní kávy se všemi ostatními účinky Ganodermy – „kouzelné léčivé houby“… máme jasného vítěze!

Ganoderma je plná složek napomáhajících dobrému zdraví a chránících tělo před chorobami. V Číně ji užívali po staletí a nazývali „Královnou léčivých rostlin“, odtud má Ganoderma dlouhou a barvitou historii. Uvádíme zde jen několik způsobů, kterými Ganoderma může dopomoci k udržení pevného zdraví:

 • zlepšuje krevní oběh
 • posiluje imunitní systém
 • pomáhá v boji s rakovinou
 • snižuje stres
 • vyrovnává pH ve vašem těle
 • pomáhá ulevovat od příznaků alergií
 • působí protizánětlivě
 • ulevuje od příznaků onemocnění močových cest
 • a mnoho dalších

Jen si představte šálek své aromatické ranní kávy, o které víte, že obsahuje Ganodermu, která vám dopomůže k dosažení dokonalého zdraví.

Černá káva Lingzhi s Ganodermou je fantastický způsob, jak udělat něco dobrého pro zdraví a zároveň si nerušeně vychutnat svůj oblíbený šálek kávy.

lingb_tr_big-300x300

Vyzkoušejte černou kávu Lingzhi již dnes a učiňte ze svých přestávek na kávu součást svého ozdravného plánu.

Připraveni vyrazit?

 

Domluvte si ochutnávku s členy našeho klubu

a seznamte se s výhodami

V.I.P. zákazníka.

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole