Další příběh o tom, že všechno je možné…

10896200_10200252371628020_3770683117053660990_o

 

Existuje staré přísloví, které říká, že byste po pěti letech v zaměstnání měli skončit.
A já si uvědomil, že po šesti letech v zaměstnání, kde mě to nebaví stojím a nikam se neposouvám. Život od výplaty k výplatě, to většina lidí zná. Chtělo to změnu a podvědomě jsem věděl, že to změnou zaměstnání nevyřeším.

Příležitost jsem měl přímo před očima a to celé 3 roky, kdy můj dlouhodobý kamarád Jakub podnikal v DXN. Stačilo oči jen otevřít, chytit se příležitosti, kterou mi Kuba opět nabídl a to jsem taky nakonec udělal. Pořádně jsem se naštval na sebe a na život, který nás pořád pošťuchuje, když se necháme. Naštvaně jsem řekl dost! Tohle si nezasloužim!

Do podnikání jsem se vrhl po hlavě, začal studovat osobní rozvoj, síťový marketing a rozvíjet finanční inteligenci. Na výmluvy nebyl čas a každý problém, překážku jsem proměnil v příležitost dostat se dál ke svému snu. Tím je finanční a časová nezávislost. A proto také síťový marketing, ten vám to umožní. Vytvořil jsem skvělý schopný tým, postavil první základy a nejhezčí na tom je že, ho tvoří moji kamarádi a rodina.
Máte štěstí, že čtete tyto řádky, protože pokud máte své sny a chuť si je splnit, klidně se mi ozvěte. Myšlenka, že máte v přírodě něco, co je neskutečně zdravé a spojíte to s nejoblíbenějším nápojem na světě, je revoluční. Máte v ruce exklusivní zboží, ohromný nástroj v podobě síťového marketingu a skvělou příležitost, jak pomáhat lidem se zdravím nebo financemi. A to si myslím má vyšší smysl.

DSC_0430

S úsměvem Jakub Malý. Přeji Vám, aby jste žili svůj život podle vašich představ.

Autor článku:

Jakub Malý

www.jakubmaly.dxnkava.cz

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole