Kdo by nechtěl práci, při které se pije zdravá káva?

12380515_10205613323515750_499830990_n

Zdravím všechny čtenáře tohoto blogu.

Můj příběh s DXN začal již několik let dozadu. Tenkrát mi DXN doporučil kamarád, jak jinak. Kávu jsem si rychle oblíbila a vyzkoušela jsem i RG a GL, abych prověřila účinky na mé dlouholeté alergie – s překvapením jsem musela uznat, že jsem prošla rozkvetlou loukou, aniž bych potřebovala krabici papírových kapesníků.

Podruhé jsem hledala pomoc, když se mi narodila holčička a poměrně brzy jsem začala mít problémy s nedostatkem mléka. Homeopatika ani bylinky nepomohly, prášky jsem odmítla, vždyť to znáte. Byla jsem vyčerpaná, objevila se mi vyrážka na obličeji a vlasy mi padaly ve velkém. Každý večer jsem vypadala, že se nedožiju druhého dne.

Opět jsem tedy sáhla po produktech od DXN. Mléko se začalo tvořit více už druhý den, odešly bolesti žaludku i bolesti hlavy, vlasy přestaly padat a zhoustly, vyrážka zmizela a mám mnohem více energie (i když té není s dětmi nikdy dost :) a ve výčtu pozitivních reakcí bych mohla určitě pokračovat.

A když objevíte něco skvělého, chcete se o to podělit i s ostatními, což mě přivedlo ke spolupráci s DXN.

Vždycky jsem snila o kreativní práci, při které bych mohla pracovat z domova nebo kdekoli jinde, kterou bych si mohla organizovat dle sebe, byla bych v kontaktu s lidmi, dělala něco smysluplného a mohla ostatním pomáhat. A všechny tyto aspekty jsem našla právě u spolupráce s DXN.

„A kdo by nechtěl práci, při které se pije zdravá káva?“

Tak to je můj příběh, ale tady nezvoní zvonec, aby byl konec, tady ta pohádka teprve začíná! 😉

Nikola Korbajová, České Budějovice.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole