Vítejte

Pojďme se trošku více seznámit

Společnost DXN International

DXN byla založena v roce 1993 v Malajsii. Od té doby rychle expandovala po celém světě a v současnosti působí ve více než 150 zemích. Na evropském trhu se etabluje od roku 2009.

Majitel společnosti je uznávaný doktor celostní medicíny a specialista na Ganodermu pan Dr. Lim Siow Jim.

DXN se zaměřuje na neustálý rozvoj a výzkum. To vedlo k tomu,  že produkty firmy odpovídají nejvyšším mezinárodním normám a jsou natolik přírodního původu, nakolik je to vůbec možné.

Výsledkem jsou produkty špičkové kvality za přijatelné ceny určené k péči o zdraví.

To vše zaručuje spolupracovníkům ideální podmínky pro úspěch.


Stabilita, úspěch, růst

 • 1
  Koncept: "Jeden svět - jeden trh" umožňuje všem členům DXN on-line budování obchodní sítě po celém světě.
 • 2
  Akcie DXN Holdings BHD se obchodují na burze.
 • 3
  Pokud chcete začít budovat vlastní podnikání nebo jen přivýdělek, DXN je firmou, o kterou se doslova můžete opřít a svěřit jí svojí budoucnost.
 • 4
  Kvalitu výrobků potvrzují nejen spokojení zákazníci, ale také řada certifikací, jako např. ISO, GMP či HALAL.

Autor projektu

Jakub Baxa

Byznys kouč v DXN, investor a vášnivý cestovatel.

Jakub je autorem projektu "Káva pro zdraví" a "DXN Academy". V DXN má obchodní síť s více než 500 zákazníky. Jako byznys kouč vede tým lidí, kde jsou i jeho nejlepší přátelé. Spolupracuje s profesionálními kouči osobního rozvoje, lektory vrcholových manažerů a úspěšnými investory. S jejich pomocí a vlastními zkušenostmi pak pomáhá aktivním členům DXN dosáhnout svých cílů.


Můj příběh

O zdravý životní styl se zajímám už více než 9 let. Mou velkou vášní je fitness a osobnostní růst. A to byl také důvod, proč jsem se rozhodl podnikat se zdravými potravinami.

Co mě k tomu vedlo? Ačkoliv jsem měl dobré zaměstnání a stálý plat, něco mi v životě pořád scházelo. Nebavilo mě jen chodit do práce a žít od výplaty k výplatě. Měl jsem chuť dělat něco, co má hlubší smysl a co mě bude naplňovat.  V tu dobu jsem si všiml, že lidé v mém okolí stále častěji trpí různými chorobami a bylo mi také jasné - "Proč?"

Většina z nich měla špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu a život ve stresu. Bohužel si to málokdo uvědomí. Dny ubíhají a naše tělo dostává pořádně zabrat. A tak je jenom otázkou času, kdy se něco pokazí.

Alergie, špatný krevní tlak, vysoký cholesterol, únava, ekzémy cukrovka, apod. Dnes už máme snad každý ve svém okolí někoho, kdo trpí podobnými problémy. V podstatě můžeme říct, že je to normální.

Ale normální je být zdravý a žít naplno. A ne se dopovat léky!

A není žádným tajemstvím, že hlavní příčinou těchto nemocí je málo živin a naopak příliš chemie v dnešních potravinách. A pokud nemáme vlastní zahrádku, tak nám nezbývá nic jiného než nakupování v supermarketech.

Proto jsem se začal více zajímat o přírodní doplňky stravy, které mohou být velmi užitečné při prevenci těchto civilizačních chorob. Problémem ale bylo, že jsem žádné nevydržel užívat pravidelně a poctivě více než pár týdnů.

Řešení jsem objevil až u produktů od malajské společnosti DXN, která se specializuje na výzkum a produkci vzácné Ganodermy.

Když jsem zjistil, že mohu začít jednoduše užívat Ganodermu - "Královnu všech rostlin"  a to navíc v podobě kávy, čaje nebo čokolády, neváhal jsem ani minutu a rozhodl se vyzkoušet, jak to všechno funguje.

Během prvního týdne jsem na sobě pocítil detoxikační účinky a zlepšilo se mi zažívání. Po dvou měsících jsem si také uvědomil, že přestávám trpět na alergie a mám daleko více energie.

Mí přátelé a známí měli většinou také velmi pozitivní výsledky. A to i v případech, kdy jim někteří lékaři tvrdili, že už budou muset do konce života brát léky!

Takže jsem navázal se společností DXN i obchodní spolupráci. Moje práce je ukázat lidem, jak si pohodlně objednávat tyto produkty a jak získat další bonusy navíc.  Pořádáme také zdravotní přednášky nebo zábavné akce.

Pro vážnější zdravotní případy máme v týmu lékaře s dlouholetou praxí a spolupracujeme také s experty celostní medicíny z Malajsie.

Troufám si tvrdit, že za pár let bude DXN Ganoderma velmi oblíbeným doplňkem stravy nejen v ČR ale i v celé Evropě.

Osobně jsem tak našel smysluplné podnikání, kterému se věnuji ve svém volném čase.

Dnes mi spolupráce s DXN přináší dlouhodobě pasivní příjmy, které vnesly do mého života klid, pohodu a svobodu.

Věřím, že nejdůležitější je být zdravý a v dobré kondici. A že právě SVOBODA, ať už finanční nebo časová, je to, po čem většina z nás touží.

Rád bych to dopřál i Vám, a to je důvod, proč vznikl tento web. Máte možnost seznámit se s lidmi, kteří už mají pozitivní výsledky a přidat se k nám. 

Budeme se těšit na osobní setkání.

 

S pozdravem 

- Jakub Baxa


Kontakt

Jakub Baxa

DXN ID: 340002827

Mobil: +420 725 564 409

Email: info@kavaprozdravi.cz

Vaše dotazy a názory nás zajímají