Hledáme další obchodníky

Chcete vydělávat více peněz? Dělat práci, která Vám dává smysl? Spolupracujte s námi.

Ahoj! Jmenuju se Jakub Baxa a píšu Vám, protože hledáme nové obchodníky do našeho týmu. Když budu hledat slova, jak charakterizovat obchodní spolupráci v našem klubu, napadají mě: svobodná, smysluplná, lidská, perspektivní a zábavná.

Každý u nás začíná na stejné startovní čáře a všem bude poskytnuta podpora v podobě praktických informací, zábavných seminářů a koučování. To vše s jediným cílem - abyste byli ve své práci úspěšní.

Lidé v DXN začínali na vedlejší činnost a pracovali jen pár hodin týdně. A nyní mají mnozí z nich každý měsíc další výplatu do svého rodinného rozpočtu. A takové typy lidí hledáme. Cílevědomé, s chutí učit se a spolupracovat. Protože vzájemná spolupráce nám umožní dosáhnout nevídaných věcí. Něčeho nového a dříve nemožného.

Obchodník se v našem klubu zaměřuje především na to, aby si vytvořil co největší síť spokojených zákazníků.

Cítíte, že toto je místo pro Vás a že je to cesta, po které chcete kráčet? Tak jste přesně ten typ člověka, kterého hledáme. Čtěte dál.

Věříme, že

… každý je zodpovědný za své finance, zdraví a zabezpečení vlastní rodiny. Věříme, že státní politici ani nikdo jiný se o nás nepostará. Věříme, že většinu životních výzev je možné vyřešit prostřednictvím smysluplného podnikání.

Stačí dát lidem příležitost objevit jejich potenciál, možnost učit se a růst, dostat prostor být sám sebou.

Potom se můžeme věnovat tomu co nás baví, pomáhat ostatním a ještě se tím slušně živit.

Naše firma je oddaná těmto principům

 • Udržujeme dobré vztahy se svými zákazníky.
 • Vytváříme společně mimořádné zážitky.
 • Jsme součástí něčeho většího, co nás přesahuje a spojuje.
 • Každý den startujeme vynikající kávou nebo čajem.
 • A hlavně jsme lidi :)

Naše vize je

... rozšířit povědomí o  pozitivních účincích DXN Ganodermy a zdravé DXN kávě. A tím přispět k posílení zdraví našich příbuzných, kamarádů a známých.  Chceme ve svém týmu nejen spokojené zákazníky, ale také pozitivně naladěné lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na svém štěstí, osobnostním růstu a rádi se baví.

Máme rádi obyčejné věci ale i neobyčejné zážitky. Vše je založeno na dobrovolné spolupráci. Rádi postupujeme vpřed a podnikáme nejen rozumem ale i srdcem.

Co to pro Vás znamená

Jakožto člověk, který obchoduje s produkty DXN je potřeba být sám sobě nejlepším zákazníkem. Jedině potom můžete dělat svou práci s upřímným nadšením a radostí. Potom investovat svůj čas (cca 6-10h týdně). A konečně vzdělávat se. K tomu dostanete ty nejlepší nástroje a navíc možnost spolupracovat s osobním  DXN koučem, který vám pomůže k rychlému startu.

Co Vám nabízíme:

 • 1
  Zázemí stabilní společnosti s více než 21 letou historií.
 • 2
  Jeden z nejpopulárnějších produktů na světě - zdravou kávu.
 • 3
  Léty prověřené účinky přírodních produktů DXN.
 • 4
  Vaše finanční odměny rostou vždy úměrně s vaší odvedenou prací. (Neexistuje finanční strop vašich příjmů).
 • 5
  Mezinárodní koncept: "Jeden svět, jeden trh." Obchodovat můžete ve 150 zemích světa.
 • 6
  Možnost obchodování on-line. (Žádné pronájmy za kanceláře nebo sklady).
 • 7
  Špičkové know-how a osobnostní růst.
 • 8
  Osobního kouče. Pomůže vám uplatnit v praxi dovednosti a znalosti, které se u nás naučíte.
 • 9
  Být součástí velkého boomu DXN v ČR ale i v celé Evropě.
 • 10
  Minimální riziko a práce ve svém volném čase.

A jako bonus máte možnost  poznat i nové přátele a tím se u této práce náramně bavit. :)

Váš běžný pracovní den by mohl vypadat asi takto

Část svého času budete trávit samostudiem, abyste se naučili základy obchodování. Získáte heslo do naší DXN Academy, kde už je pro vás připravena celá řada hodnotných video přednášek. Tam dostanete krok po kroku rady a doporučení pro správné a efektivní budování své nové firmy - jak přes osobní kontakty - tak  i přes internet.

Potom budete spolupracovat s vašim DXN koučem, který Vám pomůže vše, co jste si nastudovali doplnit a uplatnit také v praxi. Spolu tak uzavřete vaše první obchody a získáte do své skupiny první zákazníky.

Dnes s využitím moderních technologií a internetu je to opravdu snadné. Nemusíte řešit dopravu ani prodej zboží. To za Vás udělá firma DXN.

Navíc nemusíte zákazníky získávat pro užívání nového výrobku - kávu nebo čaj už jsou zvyklí denně konzumovat. Na vaše doporučení jen změní značku.

Jakmile se přidají do našeho klubu, naučíte své zákazníky objednávat zboží a pomůžete jim zorientovat se v systému. (Např. Kde najdou novinky, přehledy svých finančních bonusů nebo jak pravidelným objednáváním výrobků pro osobní spotřebu a následným doporučováním naší značky svým známým mohou mít v budoucnosti výrobky zdarma, apod.)

Mnozí z nás už to dotáhli tak daleko, že jejich skupina zákazníků je většinou samostatná a navíc dává doporučení na své známé.

A to je sen každého obchodníka. Mít zákazníky, kteří sami opakovaně nakupují a ještě Vás doporučují dál. Tohle všechno vás můžeme naučit, protože sami už to tak děláme :)

Profil ideálního DXN obchodníka

 • Je aktivní a má zájem na sobě pracovat.
 • Nemyslí jen na sebe, ale rád pomáhá také ostatním lidem.
 • Investuje do svého obchodu min. 10 hodin volného času týdně.
 • Má základní znalost práce na PC.
 • Je spolehlivý a drží své slovo.
 • Je schopen týmové práce.

Rozhodovací fáze (máte až 30 dní na zkoušku)

Ještě před tím, než se rozhodnete s námi spolupracovat jako obchodník, máte možnost vyzkoušet si všechno v  tzv. Rozhodovací fázi.
 
To je zkušební doba, během které budete na sobě testovat produkty, vzdělávat se a spolupracovat se svým DXN koučem.
 
A teprve potom, na základě vlastních zkušeností, budete moci udělat kvalifikované a správné rozhodnutí. Buď se rozhodnete pokračovat ve své nové roli obchodníka a začnete s DXN také vydělávat peníze, nebo uznáte, že to není nic pro Vás. V takovém případě zůstanete členem jako náš V.I.P. zákazník.
 
To znamená, že neúspěch v Rozohdovací fázi prakticky neexistuje! Protože po celou tu dobu, bude našim jediným cílem pouze zjistit, zda chcete nebo nechcete pokračovat jako obchodník. A v obou případech se rozejdeme vždy v dobrém.

Jak začít?

... jestli máte pocit, že tohle musíte zkusit, zajděte na kávu s člověkem, který Vás seznámil s naší nabídkou. Možná jste ale na tento web narazili náhodou, a přesto toužíte po tom dozvědět se více. Pak není nic jednoduššího než nám napsat a domluvit si nezávaznou schůzku. Osobně nebo on-line (15 -20 minut po Skype).

Jak potom budeme postupovat?:

 • 1. Krok je nezávazná schůzka.

  Budeme Vás kontaktovat a domluvíme si nezávaznou schůzku. Cílem je lépe se poznat a zjistit, čím si můžeme být přínosem nebo jak bychom mohli spolupracovat. Potkat se můžeme osobně nebo on-line (např. po Skypu).
 • 2. Krok jsou podrobnější informace o spolupráci.

  Setkáme se znovu a probereme konkrétněji možnosti vzájemné spolupráce. Opět půjde o nezávaznou schůzku. Jakmile se rozhodnete začít s námi spolupracovat, naplánujeme podle Vašich cílů plán postupu a přejdeme k třetímu kroku.
 • 3. Krok je vstup do rozhodovací fáze.

  Začnete studovat základy obchodování, spolupracovat se svým DXN koučem a zkoušet na sobě účinky produktů.

Těšíme se na společné setkání.

- Jakub Baxa

Mám zájem

Ozvu se známému

Získali jste doporučení od kamaráda (člena klubu).

Na naše stránky jste zavítali sami.