Příběh o tom, jak se objevila DXN káva s reishi v jedné z nejoblíbenějších kaváren v Českých Budějovicích

kafe

Už je to nějaký pátek, kdy k nám do podnikatelského klubu BforB přišla na návštěvu Jitka Holoubková, která byla úspěšnou manažerkou jedné z nejoblíbenějších kaváren v Českých Budějovicích – KAVÁRNY LANNA

Během naší obchodní snídaně na mě velmi pozitivně zapůsobila svým představením a tak jsem si řekl, že se musíme lépe seznámit a vymyslet, jak bychom mohli spolupracovat.

O networkingové přestávce jsem se za ní rozběhl s diářem v ruce. A tam to všechno začalo :-)

Já: Dobrý den Jitko, já jsem Jakub Baxa, mám radost, že jste přijala pozvání  na tuto snídani a moc mě zaujalo, co jste nám tu dnes o sobě řekla. Myslíte, že bychom si mohli domluvit schůzku a pobavit se o vzájemné spolupráci?

Jitka: Dobrý ten, těší mě. Ano, to je určitě dobrý nápad. Mě zase zaujala ta informace o vaší zdravé kávě. V naší kavárně chceme lidem nabídnout skutečně kvalitní produkty a chodí nám tam spousta lidí, kteří se zajímají o zdravý životní styl :-)

Slovo dalo slovo a o týden později už jsme seděli s Dančou (má životní i obchodní partnerka – ta nejlepší na světě!)  v krásné kavárně Lanna a domlouvali s Jitkou podmínky spolupráce.

Dnes se v této kavárně podle našich informací objedná více než 80 zdravých káv měsíčně.

Tuto jedinečnou kombinaci lahodné kávy a blahodárných účinků Ganodermy si v kavárně Lanna denně dopřávají podnikatelé při obchodních schůzkách, sportovci, kteří si sem přišli odpočinout nebo třeba nastávající maminky, které chtějí zdravější alternativu k běžné kávě.

Proč si DXN kávu tito lidé vůbec objednávají? To se můžete dočíst v nápojovém lístku přímo v kavárně nebo zde:

Není káva, jako káva!

 

Naši spokojení zákazníci:

Lukáš        Honza

Zdravé DXN nápoje, čili nejen kávu, ale třeba i čaj nebo čokoládu si můžete dopřát v celé rodině nyní za ještě výhodnější cenu! Stačí se informovat u některého ze členů DXN pro více informací.

A jestli vám můžu poradit, zeptejte se určitě  na speciální slevové balíčky! :-)

Hezký den!

– Jakub Baxa

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole