Team Leader

Hledáte zábavné podnikání? Jste kreativní? Chcete být finančně nezávislí?

Hezký den! Tím, že jste klikli na odkaz "Team Leader" se dostáváte k velmi zajímavé příležitosti.

Nabízíme Vám možnost, jak se realizovat, vykročit z každodenního stereotypu a pustit se do vzrušujícího podnikání, které Vás bude, jak pevně věříme, také bavit!

Můžete se těšit na skvělou partu lidí a podporu v podobě praktických informací, zábavných seminářů a koučování. To vše za jediným účelem - abyste byli ve svém byznysu úspěšní.

Hledáme jehly v kupce sena - buducí lídry, kteří s naší pomocí vytvoří prosperující skupinu zákazníků, obchodníků a dalších Team leaderů.

Taková obchodní síť Vám potom umožní vést životní styl, o kterém většina lidí pouze sní.

A tady jsou nejčastějí důvody, proč se lidé přidávají k DXN, aby se tu staly úspěšnými lídry:

 • 1
  Neomezený potenciál pro Váš byznys (můžete podnikat ve 150 zemích světa).
 • 2
  Získat finanční a osobní nezávislost. Být pánem svého času.
 • 3
  Pomoci také ostatním ke zdravějšímu životu a finanční jistotě.
 • 4
  Týmová spolupráce s lidmi, kteří vyznávají podobné hodnoty jako Vy.
 • 5
  Prověřený a funkční systém školení, který vychovává budoucí lídry.
 • 6
  Cestování a zábavné semináře.
 • 7
  Nízké počáteční a provozní náklady.
 • 8
  Možnost začít při současném zaměstnání nebo studiu.

Věříme, že

... stát se úspěšným podnikatelem nebo podnikatelkou není pro každého, ale je to v podstatě jednoduché. Stačí mít silnou osobní vizi a být vytrvalí.

Věříme také, že veškerý potenciál a motivaci, které jsou k takovému úspěchu potřeba, má každý člověk v sobě. Jenom se musí postupně odkrýt nahromaděné nánosy špatných návyků, milných předsudků a vzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou.

A věříme, že v našem týmu to díky kvalitnímu školení, zábavnému koučování a spolupráci s profesionály osobního rozvoje, můžete dokázat také Vy. Protože jakmile změníte své myšlení, změníte i svůj svět.

Naše firma je oddaná těmto principům

 • Udržujeme dobré vztahy se svými zákazníky.
 • Vytváříme společně mimořádné zážitky.
 • Jsme součástí něčeho většího, co nás přesahuje a spojuje.
 • Každý den startujeme vynikající kávou nebo čajem.
 • A hlavně jsme lidi :)

Naše vize je

... rozšířit povědomí o  pozitivních účincích DXN Ganodermy a zdravé DXN kávě. A tím přispět k posílení zdraví našich příbuzných, kamarádů a známých.  Chceme ve svém týmu nejen spokojené zákazníky, ale také pozitivně naladěné lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na svém štěstí, osobnostním růstu a rádi se baví.

Máme rádi obyčejné věci ale i neobyčejné zážitky. Vše je založeno na dobrovolné spolupráci. Rádi postupujeme vpřed a podnikáme nejen rozumem ale i srdcem.

A k naplnění této vize budeme potřebovat schopné lídry!

Profil ideálního Team Leadera DXN

 • Je cílevědomý/á a vytrvalý/á.
 • Je přátelský/á a rád/a se baví.
 • Je velmi kreativní.
 • Bere věci do svých rukou.
 • Dokáže se obklopit schopnými lidmi.
 • Je spolehlivý a zodpovědný.
 • Chce se učit nové věci a rozvíjet svou osobnost.*
* Jste ochotni investovat do svého vzdělání a byznysu cca 10 -15 tis. - rozloženo do prvního roku vašeho podnikání.
Není to nejvyšší priorita, mnohem důležitější je ochota učit se a podstoupit kroky, které se u nás naučíte. Ale pokud tyto peníze v průběhu 12-ti měsícu do sebe zainvestujete, váš postup bude mnohem rychlejší a plynulejší.

Kolik si můžete jako Team Leader vydělávat?

U nás v týmu vedeme lídry k tomu, aby se dostali na úroveň kolem 80 000,- měsíc.

Takového příjmu můžete dosáhnout do dvou let od chvíle, kdy se rozhodnete stát se lídrem a pracovat naplno (30-50h měsíčně).  Před tím ale ještě následuje fáze učení a budování základů, která u každého zabere jiný čas.

Důležité také je, že se jedná o pasivní (reziduelní) příjem. To znamená, že za jednou vykonanou práci dostáváte opakovaně každý měsíc několik typů odměn. 
 
Naprosto výjimečnou záležitostí je tady tzv. ROZVOJOVÝ BONUS, který pro Vás prakticky znamená stálou rentu.
Díky němu stačí získat třeba i jen jediného aktivního obchodníka, abyste mohli později pobírat z obratu jeho skupiny dlouhodobou rentu.
 
Nezapomeňme na další výhodu - to, co dnes budujeme, je dědičné. To znamená, že si každý budujeme firmu nejen pro sebe, ale i pro svoje děti.
 
U společnosti DXN každý měsíc přibývají jak noví spotřebitelé, tak i noví obchodníci. Statistiky potvrzují, že u DXN 70% spotřebitelů opakovaně bez pobízení nakupuje. V tom je obrovská perspektiva tohoto obchodu.
 
Během 3 až 5-ti let tak společně dokážeme vybudovat obchodní strukturu, která Vám umožní osvobodit se ze zaměstnání nebo si zajistit bezstarostný život.

Jak se můžete stát úspěšným lídrem?

 • I. fáze:

 1. Samostudium.
 2. Naše společné koučovací schůzky. (3-4x týdně).
 3. Vyzkoušet produkty DXN na sobě. Být sám sobě nejlepším zákazníkem.
 • II. fáze:

 1. Vyhledávání nových zákazníků.
 2. Vyhledávání nových spolupracovníků do vašeho týmu.
 3. Péče o své stávající zákazníky.
 4. Koučování svých vlastních spolupracovníků.
 5. Pořádání vzdělávacích seminářů a zábavných akcí.

Rozhodovací fáze (máte až 30 dní na zkoušku)

Ještě před tím, než se rozhodnete vstoupit do našeho týmu jako Team Leader, máte možnost vyzkoušet si všechno v  tzv. Rozhodovací fázi.
 
To je zkušební doba, během které budete na sobě testovat produkty, vzdělávat se a spolupracovat se svým DXN koučem.
 
A teprve potom, na základě vlastních zkušeností, budete moci udělat kvalifikované a správné rozhodnutí. Buď se rozhodnete pokračovat ve své nové roli budoucího lídra a začnete s DXN také vydělávat peníze, nebo uznáte, že to není nic pro vás. V takovém případě zůstanete členem jako náš V.I.P. zákazník.
 
To znamená, že neúspěch v Rozohdovací fázi prakticky neexistuje! Protože po celou tu dobu, bude našim jediným cílem pouze zjistit, zda chcete nebo nechcete pokračovat jako Team leader. A v obou případech se rozejdeme vždy v dobrém.

Jak začít?

... jestli máte pocit, že tohle musíte zkusit, zajděte na kávu s člověkem, který vás seznámil s naší nabídkou. Možná jste ale na tento web narazili náhodou, a přesto toužíte po tom dozvědět se více. Pak není nic jednoduššího než nám napsat a domluvit si nezávaznou schůzku. Osobně nebo on-line (15 -20 minut po Skype).

Jak potom budeme postupovat?:

 • 1. Krok je nezávazná schůzka.

  Budeme Vás kontaktovat a domluvíme si nezávaznou schůzku. Cílem je lépe se poznat a zjistit, čím si můžeme být přínosem nebo jak bychom mohli spolupracovat. Potkat se můžeme osobně nebo on-line (např. po Skypu).
 • 2. Krok jsou podrobnější informace o spolupráci.

  Setkáme se znovu a probereme konkrétněji možnosti vzájemné spolupráce. Opět půjde o nezávaznou schůzku. Jakmile se rozhodnete začít s námi spolupracovat, naplánujeme podle vašich cílů plán postupu a přejdeme k třetímu kroku.
 • 3. Krok je vstup do rozhodovací fáze.

  Začnete studovat základy obchodování, spolupracovat se svým DXN koučem a zkoušet na sobě účinky produktů.
 • 4. Krok budování základů vašeho podnikání.

  Tato fáze zabere každému jiný čas. Někdo se základy naučí za měsíc, někdo za rok nebo dva. Cílem je získat takové dovednosti, znalosti, sebedůvěru a zkušenosti, abyste udělali další důležité rozhodnutí - stát se lídrem.
 • 5. Krok je Team Leader

  Dokážete bez problému získávat zákazníky, obchodníky a nové lídry do vašeho týmu. Dovedete se obklopit schopnými lidmi. Vaše příjmy přesahují hranici 50 tis. měsíčně. Svou práci berete jako určité poslání. Umíte lidi motivovat a dokážete jim pomoci k úspěchu.

Těšíme se na osobní setkání.

- Jakub Baxa.

Mám zájem

Ozvu se známému

Získali jste doporučení od kamaráda (člena klubu).

Na naše stránky jste zavítali sami.